HALLITUKSEN JÄSENTEN YHTEYSTIEDOT VUONNA 2018

Kunniapuheenjohtaja
Paavo Ruusuvuori 040-595 3398

Puheenjohtaja 
Timo Saarikko, 0400-356 818
timoksaarikko@gmail.com

1. Varapuheenjohtaja
Niilo Hämäläinen, 050-379 5125
niilo.hamalainen@ncc.fi

2. Varapuheenjohtaja
Joonas Anttila, 050-303 4994

joonas.anttila@laptitec.fi

Teemu Appelgren, 045-234 0433
teemu.appelgren@fira.fi

Harri Holopainen, 050-309 7351
holopainen.h.rkm@gmail.com

Trang Huynh, 050 384 4718
trang.huynh@hel.fi

Tommi Peuhkuri, 0400-504 538

tommi.peuhkuri@gmail.com

Tapio Päiväläinen, 050-538 7672
tapio.paivalainen@yit.fi

Jari Raukko, 040-777 7075
jari.raukko@kolumbus.fi

Tapio Vuorinen, 0400-515 549
tapio.vuorinen@rit.fi

Jere Väisänen, 040-669 3540                                    jere.vaisanen@haahtela.fi

Karl-Johan Wennerström, 040-584 9071
wennerstrom03@gmail.com

Järjestösihteeri
Sanna Eronen, 09-646 343
sanna.eronen@hrmy.fi

Toimisto
info@hrmy.fi

Hallituksen toimikunnat 2019

Taloustoimikunta
Timo Saarikko
Niilo Hämäläinen
Joonas Anttila

Jäsen- ja huomionosoitustoimikunta
Joonas Anttila
Harri Holopainen
Jari Raukko
Karl-Johan Wennerström

Ammatti- ja koulutustoimikunta
Niilo Hämäläinen
Trang Huynh
Tapio Vuorinen
Jere Väisänen

Tiedotus- ja ohjelmatoimikunta
Niilo Hämäläinen
Teemu Appelgren
Tapio Päiväläinen
Karl-Johan Wennerström

Kallioniemen isännistö 2019
Tapio Päiväläinen
Trang Huynh
Tommi Peuhkuri 
Ismo Laita
Hannu Marttila


 
 
Ajankohtaista Jäsenlehdet Mestari-illat Tapahtumakalenteri Puheenjohtajan palsta Linkkejä Arkisto
Jäsenille Liikuntasetelit Kallioniemi Himos
Puheenjohtajat & toimikunnat Organisaatio Toimitus Toimintasuunnitelma
Alaosastojen esittely Ampujat Golf Hiihto ja Yleisurheilu Kalakerho Kulttuuri- ja perinnekerho Mailapelit Mestari-Laulajat Nuorten kerho Rakennusmestarien Rouvat Rakennusmestarikeilaajat Rakennusmestariklubi RKM-Veneilijät HRV RKM-Veteraanit Suunnistus Uinti