Perhetapahtuma:

DISNEY ON ICE JÄÄSHOW

Lähde sunnuntaina 13.2.2011 klo 14.30 (ovet auki klo 13.30) Hartwall-Areenaan seuraamaan upeaa jääshowta.

Yhdistys maksaa jäsenen lipun, muut aikuiset maksavat lippunsa itse. Lapsen lipusta (27 euroa) yhdistys maksaa 12 euroa, joten lasten lippujen hinnaksi jää 15 euroa. Varmista paikkasi varaamalla liput 10.11 mennessä yhdistyksen toimistosta (09) 646 343 tai s-posti: kirsi.takkinen@hrmy.fi ja maksamalla liput viimeistään 11.11. mennessä Helsingin Rakennusmestarit ja -insinöörit AMK ry:n tilille 204418-64711. Huom! Lippuja rajoitettu määrä.

Lippujen hinnat alakatsomossa: aikuiset 35 euroa /lapset 15 euroa (yhdistyksen maksama osuus otettu huomioon)

Disney on Ice tuo helmikuussa Suomeen legendaarisen Disneylandin. Maailman suosituimman jääshown katsojat pääsevät Disney on Icen siivin taikamatkalle maailman ihanimman huvipuiston värikkääseen mielikuvitusmaailmaan. Täysin uusi jääshow pohjautuu huippusuosittuun Disney-tarinaan, joka vie Mikin ja Minnin unohtumattomalle lomamatkalle Disneylandiin

- maailman taianomaisimpaan huvipuistoon.

Jääshow'ssa nähdään kansainvälinen otos huippuluistelijoita, hienoja koreografioita sekä kuullaan tuttuja Disney-klassikoita koko perheen iloksi.

 
 
Ajankohtaista Jäsenlehdet Mestari-illat Tapahtumakalenteri Puheenjohtajan palsta Linkkejä Arkisto
Jäsenille Liikuntasetelit Kallioniemi Himos
Puheenjohtajat & toimikunnat Organisaatio Toimitus Toimintasuunnitelma
Alaosastojen esittely Ampujat Golf Hiihto ja Yleisurheilu Kalakerho Kulttuuri- ja perinnekerho Mailapelit Mestari-Laulajat Nuorten kerho Rakennusmestarien Rouvat Rakennusmestarikeilaajat Rakennusmestariklubi RKM-Veneilijät HRV RKM-Veteraanit Suunnistus Uinti