HALLITUKSEN JÄSENTEN YHTEYSTIEDOT VUONNA 2018

Kunniapuheenjohtaja
Paavo Ruusuvuori 040-595 3398

Puheenjohtaja 
Hannu Vehviläinen, 0400-204 530
hvehvilainen@gmail.com

1. varapuheenjohtaja
Timo Saarikko, 0400-356 818
timoksaarikko@gmail.com

2.varapuheenjohtaja
Rami Järvinen, 050-563 9134
rami.jarvinen@srv.fi

Joonas Anttila, 050-303 4994

joonas.anttila@lapti.fi

Heikki Autio, 050-572 7491
heikki.autio@kolumbus.fi

Reino Holappa. 040-532 2272
reino.holappa@tts.fi

Harri Holopainen, 050-309 7351
holopainen.h.rkm@gmail.com

Trang Huynh, 050 384 4718
trang.huynh@hel.fi

Niilo Hämäläinen, 050-379 5125
niilo.hamalainen@ncc.fi

Tommi Peuhkuri, 0400-504 538

tommi.peuhkuri@gmail.com

Tapio Päiväläinen, 050-538 7672
tapio.paivalainen@yit.fi

Jere Väisänen, 040-669 3540                                    jere.vaisanen@haahtela.fi

Järjestösihteeri
Sanna Eronen, 09-646 343
sanna.eronen@hrmy.fi

Toimisto
info@hrmy.fi
 

Hallituksen toimikunnat 2018

Taloustoimikunta
Hannu Vehviläinen
Heikki Autio
Niilo Hämäläinen
Timo Saarikko

Jäsen- ja huomionosoitustoimikunta
Rami Järvinen
Joonas Anttila
Heikki Autio
Harri Holopainen

Ammatti- ja koulutustoimikunta
Rami Järvinen
Joonas Anttila
Reino Holappa
Trang Huynh-Nguyen
Jere Väisänen

Tiedotus- ja ohjelmatoimikunta

Timo Saarikko
Tommi Peuhkuri
Tapio Päiväläinen

Kallioniemen isännistö 2018
Niilo Hämäläinen
Tapio Päiväläinen
Jere Väisänen
Ismo Laita
Hannu Marttila

 

 
 
Ajankohtaista Jäsenlehdet Mestari-illat Tapahtumakalenteri Puheenjohtajan palsta Linkkejä Arkisto
Jäsenille Liikuntasetelit Kallioniemi Himos
Puheenjohtajat & toimikunnat Organisaatio Toimitus Toimintasuunnitelma
Alaosastojen esittely Ampujat Golf Hiihto ja Yleisurheilu Kalakerho Kulttuuri- ja perinnekerho Lentopallo Mailapelit Mestari-Laulajat Nuorten kerho Rakennusmestarien Rouvat Rakennusmestarikeilaajat Rakennusmestariklubi RKM-Veneilijät HRV RKM-Veteraanit Suunnistus Uinti ja Sukellus